Manchester United dresovi prodaja momčad Ernesta Valverdea zasad

Manchester United dresovi prodaja momčad Ernesta Valverdea zasad izgleda spremna natjecati se s Los Blancosima jer se nada da će povratiti naslov La Lige .Barcelonin rekord kroz tri utakmice glasi tri pobjede, devet postignutih golova i nijedan primljen.

Posljednja pobjeda stigla je protiv Espanyola u jednostranom katalonskom derbiju u subotu. Lionel Messi postigao je hat-trick - 42. u karijeri - a Gerard Pique i Luis Suarez su se uključili u akciju i ostvarili uvjerljivu pobjedu od 5-0. Bio je to savršen odgovor na remi Real Madrida 1-1 protiv Levantea na početku utakmice. Dobit ćemo bolju ideju o tome gdje se ta strana Barcelone, koju je Real Madrid razbio u španjolskom Superkupu prošlog mjeseca, slaže s najboljim u Europi kada u utorak igraju s Juventusom u Ligi prvaka. No, može se reći da su stvari sada prilično ružičaste. Messi izgleda fenomenalno, Ousmane Dembele je asistirao na svom debiju, Suarez je zabio na svom prvom startu u ligi, a čak i Pique ulazi u igru.

Suarezova reakcija kada mu je Pique pokvario udarac iznad glave Središnji branič je povisio na 4-0 kada je u 87. minuti pogodio korner Ivana Rakitića. pobijedio ga do lopte. I dok je Dembele Španjolcu ponudio zagrljaj, Suarez je smatrao prikladnim da ga pljusne po glavi. Ne jednom, već dvaput.Pogledajte video u nastavku. Ni oni ne izgledaju kao razigrani šamari.Suarez je zabio, iako je, međutim, Suarez trebao čekati samo tri minute prije nego što se upiše u zapisnik.30-godišnjak, koji je propustio dva meča zbog ozljede koljena, vratio se kući nakon Dembeleovog inča-savršenog dodavanja. Povratak nakon ozljedeSuarez nije tip igrača koji uživa u gledanju sa strane pa ne čudi što se iz ozljede vratio ranije nego što se očekivalo. Po njegovom mišljenju, igranje utakmica je najbolji način da se ubrza proces rehabilitacije. „nogometni dresovi za djecu prodaja Nakon nekoliko dana u lošem fizičkom stanju, podigao sam tempo s ekipom, trener me pitao kako sam tijekom utakmice, ali s ozljeda koljena, bolje je pokušati graditi ritam”, rekao je nakon